Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů

Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů, Bazény-výroba, český výrobce bazénů

O nás

Bazény-výroba s.r.o.
Český výrobce plastových bazénů

nejpřesnější stroje na výrobu plastových bazénů  Rochling - kvalitní materiál na plastové bazény
Již více jak 10 let se věnujeme především výrobě bazénů a jejich montáži. Za tuto dobu, kdy v tomto oboru pracujeme, jsme zrealizovali více jak 3000 bazénů, nádrží, ale také plastových jímek a septiků.

K plastovým bazénům nabízíme široký sortiment příslušenství pro údržbu a ohřev bazénové vody, její čištění. Převážná část naší výroby je věnována právě bazénům a snažíme se v tomto oboru být jedni z nejlepších na českém trhu.

Z našich zkušeností také vznikla nabídka akčních bazénových setů - tj. bazénů, které jsou mezi zákazníky nejžádanější. Naše plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Vždy se snažíme našim zákazníkům nabídnout co nejlepší služby a stále se snažíme zlepšovat.

Na našich www stránkách naleznete spoustu rad, tipů a návodů ohledně plastových bazénů. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Bazény, jímky, septiky a nádrže na vodu

Nevyrábíme jen bazény, ale zaměřujeme se na zpracování plastů a vyrábíme také nádoby na vodu jako jímky, septiky a další nádrže, především díky kvalitním technologiím a osvědčeným postupům, které máme.

Na našich dalších webech, mezi které patří www.vyroba-bazeny.cz, www.bazeny-komplet.cz, www.bazenyakce.cz a další, se můžete seznámit s naší kompletní nabídkou. V tomto oboru máme více jak desetileté zkušenosti a patříme mezi nejlepší v oboru a zároveň si udržujeme příznivé ceny a servis služeb.

Tip pro Vás: Spočítejte si bazénu cenu on-line, nebo pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište si o bazén!

Bazény akce 2024 � nejlevnější bazén v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete plastový bazén do země také na vaší zahradě? Prohlédněte si náš bazénové sety v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Rochling Leister

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz