Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů

Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů, Předmontážní sada protiproud 70

Příslušenství plastových bazénu

Předmontážní sada protiproud 70

14.500,-kč

čelní panel protiproudu

2x uzavírací ventily

hadička přisávání vzduchu

hadička k elektropneumatickému spínání

musí být 380V!
 

Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 pro všechny typy bazénů (plastové, laminátové, fóliové) se skládá z uzavíracích ventilů 2ks Ø 75mm, čelní masky, tlačítka spínání protiproudu, přisávání vzduchu. V zařízení je možné regulovat intenzitu proudu vody a přisávání vzduchu, to vše na trysce o průměru 40 mm, která je též směrově nastavitelná. Tato tryska je spolu se sáním a pneumatickým spínačem v čelním krytu zařízení, což umožňuje snadné ovládání přímo z bazénu. (Propojovací potrubí, elektropneumatické spínání a fitinky nejsou součástí dodávky, ale najdete je na našem e-shopu.

Pro uvedení protproudu do provozu, je potřeba:

  • Čerpadlo Elegance 70
  • Elektropneumatické spínání protiproudu ELEGANCE 70
  • K protiproudu budete potřebovat minimálně tyto fitinky:
  • 3x PVC koleno 75/90° 1x PVC redukce dlouhá 110-90x75 mm PVC trubky 90 (10 cm) PVC trubka 75 (1-1,5m, záleží kolik potřebujete) 1x Lepidlo 1x Čistič

 

Tip pro Vás: Spočítejte si bazénu cenu on-line, nebo pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište si o bazén!

Bazény akce 2024 � nejlevnější bazén v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete plastový bazén do země také na vaší zahradě? Prohlédněte si náš bazénové sety v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Rochling Leister

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz