Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů

Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů, Startovací set bazénové chemie

Příslušenství plastových bazénu

Startovací set bazénové chemie
BST 1ks, chlór granulát 1kg, pH+ 1kg, pH- 1,5kg

646,-Kč

BST 1ks

chlór granulát 1kg

pH+ 1kg

pH- 1,5kg
Set obsahuje:

BST 1ks:
Bazénové super tablety - vše v jedné 20g tabletě, několikanásobný účinek. Dezinfekce obsahuje více než 80% aktivního chloru. Prevence proti řasám. Vločkování. Stabilizovaný proti rychlému uvolňování chloru vlivem působení slunce a tepla. Velmi pomalé rozpouštění. Ideální hodnota chloru je 0,3 - 0,6mg/l. Ideální hodnota pH je 7,1 - 7,4. Jednou týdně 5 tablet pro 10m3 bazénové vody. Vložit do plovoucího dávkovače, skimmeru nebo přelivového žlábku. Nutno pravidelně kontrolovat hodnotu pH a chloru.
1kg   225,-
3kg   593,-
5kg   960,-

chlór granulát 1kg:
Pro rychlou dezinfekci a šokové zachlorování. Stabilizovaný pevný chlorgranulát s obsahem cca 56% aktivního chloru. pH hodnota neutrální. Rychle a bezezbytku rozpustný. Vhodný i pro velmi tvrdou bazénovou vodu. Stabilizovaný proti rychlému uvolňování chloru vlivem působení slunce a tepla. Ideální obsah chloru je 0,3 - 0,6 mg/l. Ideální hodnota pH je 7,1 - 7,4. Při novém napouštění se dávkuje cca 80 - 100g pro 10m3 bazénové vody. Dlouhodobé chlorování se provádí každý 3 - 6 den cca 35g pro 10m3 bazénové vody. Granulát se nejprve rozpustí v nádobě ve vodě a pak se přidá podél okraje do bazénové vody. Popř. se leje před trysku při zapnuté filtraci. Do nádoby dáváme nejprve vodu a pak vsypeme Chlor Granulát. NEVSYPÁVEJTE GRANULÁT PŘÍMO DO BAZÉNU!!!
1kg   200,-
3kg   543,-
5kg   800,-

pH+ 1kg:
Granulátový přípravek pro zvýyacute;šení hodnoty pH bazénové vody z kyselé hodnoty na neutrální. 100g přípravku vystačí na zvýšení hodnoty pH ve 10m3 vody o cca 0,2. Tvrdá vody vyžaduje větší dávku, měkčí voda menší. Prášek rozpusťte v nádobě ve vodě a pak přidávejte po dávkách přímo do vody v bazénu a nechejte dobře rozptýlit. Poté zkontrolujte pH. Neaplikujte v blízkosti kovových dílů. Ideální hodnota pH: 7,0 - 7,4.
1kg   96,-
3kg   246,-
5kg   308,-

pH- 1,5kg:
Granulátový přípravek pro snížení hodnoty pH v bazénové vodě.Ideální hodnota pH se pohybuje mezi 7,0 - 7,6.pro pokles hodnoty pH o 0,1 je nutné dodat cca 100 g/ 10 m3 vody. Granulát rozpusťte ve vodě v přiměřené nádobě a rovnoměrně vylévejte na vodní plochu. Za několik hodin zkontrolujte hodnotu pH.
1,5kg  125,-
5kg     308,-

Tip pro Vás: Spočítejte si bazénu cenu on-line, nebo pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište si o bazén!

Bazény akce 2024 � nejlevnější bazén v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete plastový bazén do země také na vaší zahradě? Prohlédněte si náš bazénové sety v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Rochling Leister

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz