Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů

Výroba a prodej levných plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů, Bazénové světlo 300W + trafo

Příslušenství plastových bazénu

Světlo 300W + trafo 300w + propojovací krabička
Halogenové

5.800,-Kč

Světlo 300W

Trafo 300W

Propojovací krabička
 

Bazénová světla nabízíme ve výkonech 100W a 300W, dále pak i v provedení LED a LED multicolor. Světla se umisťijí pod úroveň hladiny bazénu, rovnoměrně rozmístěné tak aby osvětlovala celý prostor v bazénu.

Světla do bazénu vytvářejí estetický a dekorativní prvek bazénu. Podhladinové světlo (reflektor) 100W je určené pro prefabrikované bazény (polypropylenové, laminátové).

Vyrobeno kompletně z bílého plastu ABS.

Konstrukce reflektoru bez instalační dózy, upevnění na stěnu pomocí nosného kříže. Halogenová žárovka 100W / 12V. Snadná výměna žárovky vytažením reflektoru nad hladinu. Včetně kabelu 2,5 m.

Dodáváme včetně propojovací krabičky a bezpečnostního transformátoru pro podvodní světlomety 230V/12V, 100W s krytím IP44.

Tip pro Vás: Spočítejte si bazénu cenu on-line, nebo pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište si o bazén!

Bazény akce 2024 � nejlevnější bazén v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete plastový bazén do země také na vaší zahradě? Prohlédněte si náš bazénové sety v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Rochling Leister

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz